Potravinářské plyny

Obvzláště v potravinářském průmyslu má firma Riessner Gase v nabídce širokou paletů plynů, které se uplatní při zpracování a zmražování potravin, pro čepování nápojů .

Z latinského „Pro Victualisia“ - „Pro Potraviny“ , ve zkratce ProVic je veden náš sortiment plynů pro potravinářské účely. ProVic - takto jsou jednoznačně označeny plyny určené pro potravinářské účely, které spadají do speciálně hlídaného a sledovaného režimu výroby. Při jejich výrobě jsou dodržovány národní i evropské normy a předpisy. Máme vytvořen systém kontrolní systém HACCP ke garantování kvality , nezávadnosti a zpětné dohledání cesty konkrétního výrobku. Potravinářské plyny se plní do zvlášť pro tyto účely vyhrazených lahví a nádob, provádí se dodatečné analytické kontroly a pracovníci jsou speciálně vyškoleni. Můžete se spolehnout na naši čistotu potravinářských plynů. Splňuje požadavky směrnice 96/77/EG, v některých případech ji dokonce překračuje.

ProVic Sortiment obsahuje různé čisté plyny nebo směsi plynů pro různorodé použití v potravinářství. V tabulce najdete celý náš běžný sortiment. Na vyžádání Vám můžeme připravit i další druhy plynů, které potřebujete pro vaši aplikaci.


Unsere Zertifikate Zertifizierer Download Zertifikat
DIN EN ISO 9001 Tüv Süd Zertifikat 9001
DIN EN ISO 14001 Tüv Süd Zertifikat 14001
OHRIS
(Occupational Health- and Risk Managementsystem)
OHRIS Zertifikat Ohris
Umweltpakt Bayern Umweltpakt Bayern Zertifikat Umweltpakt
DIN EN ISO 13485 mdc Zertifikat 13485
93/42/EWG mdc Zertifikat 93/42/EWG
Herstellung von Flaschenbündeln 1999/36EG   Zertifikat „Herstellung Bündel“
Wiederkehrende Prüfung von Flaschenbündeln 1999/36EG   Zertifikat „WP Bündel“